Zakázky záloha

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

Bandido_90x90

Bandido, akryl 90x90cm

2015

Francouzský rebel na obraze pro dceru.

Jeana Paula Belmonda milují muži i ženy. Jedni jako prototyp frajera, kterému svět leží u nohou, druzí jako šarmatního elegána, jehož kouzlu nelze odolat.

Klient z Prahy zakoupil hned několik předchozích Belmondovo portrétů pro svojí manželku. Své dceři chtěl darovat Belmonďáka také, ale takového, kterého ještě nikdo nemá. Tak vzniknul Bandido, jediný originál, kde se francouzský rebel vyklání z okna jedoucího auta.

 

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

J.J., olej 45x45cm

J.J., olej 45x45cm

2017

Portrét kolegy jako poděkování.

Klientka pracující pro Městský soud v Praze řešila, jak vyjádřit poděkování odcházejícímu kolegovi, který jí byl celoživotní oporou. Oslovila mě s dotazem na portrét.

Obraz vzniknul na základě jediné fotografie a několika debat se zákaznicí. Tak jsem mohl zachytit nejen podobu, ale také charakter portrétovaného.

Vaše nápady a objednávky na nové Obrazy AUGUSTIN. Jak realizovat obraz na míru.

Lulu, olej 40x30

JAK DLOUHO TO TRVÁ

 Obvyklá doba realizace obrazu je 14 dní u akrylových a 1 měsíc u olejových obrazů. Je třeba počítat s 2-3 dny navíc na bezplatnou přepravu nového obrazu k vám do domu.

KOLIK TO STOJÍ

Ceny obrazů se odvíjí od formátu a použité techniky. Obrazy NA ZAKÁZKU stojí obdobně jako již hotové obrazy. Prohlédněte si katalogy LIFEPOP a získáte představu, kolik váš obraz bude stát.

KDE ZAČÍT

 Zašlete vaše dotazy a představy o novém obraze prostřednictvím mailu či kontaktního formuláře. Zadání obrazu můžeme konzultovat také telefonicky.

Domluvíme se co má na obraze být, jaký bude mít formát, barvy a styl. Dále dohodneme přesnou cenu a termín dodání obrazu.

NÁVRH OBRAZU

Mailem obdržíte první skicu obrazu. V této fázi můžete stále ovlivnit výslednou podobu díla. Postupně vyladíme návrhy ke konečné skice, která určuje budoucí podobu obrazu.

Nyní obdržíte zálohovou fakturu. Záloha je obvykle polovina dohodnuté ceny, jejím zaplacením potrvrzujete vaší objednávku.

SLEDOVÁNÍ TVORBY

 Budete moci sledovat vznik obrazu prostřednictvím fotografií a pravidelných komentářů. Malba je nejzajímavější a nejvíce vzrušující částí celého procesu tvorby. Budete u zrodu vašeho obrazu.

Po završení malby bude obraz téměř hotový. U olejových pláten je třeba počítat se dvěma týdny na řádné proschnutí barev. Následuje lakování a rámování obrazu.

PLATBA A ZÁRUKA

 Hotový obraz zdokumentujeme a opatříme příslušným certifikátem. Zašleme vám konečnou fakturu. Doplacením druhé poloviny dohodnuté ceny se stáváte majiteli Obrazu AUGUSTIN.

Váš nový obraz pečlivě zabalíme a bezplatně doručíme až k vám do domu. Na Obrazy AUGUSTIN garantujeme záruku 10 let.
 

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

Objednali jste u nás

Vaše nápady a vize daly vzniknout řadě Obrazů NA ZAKÁZKU. Inspirujte se příběhy několika z nich.

Spící Anděl, olej 60x30

Spící Anděl, olej 60x30

2017

Malý Andělíček pro hendikepované děti.

 Spící Anděl vzniknul pro Konto Bariéry - Nadaci Charty 77 jako motiv 30.000 vánočních pohlednic. Andělíček se objevil i na dalších nadačních materiálech. Plátno plné něhy a víry v lepší a krásnější svět.

Obraz byl katolicky posvěcen a darován čerstvě narozené Rozárce, vnučce sběratelky z ČR.

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

Doma, olej 150x90

Doma, olej 150x90

2017

Obraz na míru obývacího pokoje.

 Motivu i stylizaci obrazu předcházela důkladná debata se zadavateli, která po několika zamítnutých návrzích vykrystalizovala do této originální podoby.

Plátno zobrazuje manželský pár ve svém 'domě. Muž pozorně naslouchá ženě rozprávějící o posledních zážitcích a novinkách, oba popíjejí ze sklenic červeného víno. Panoramatický obraz korespondující s intimní atmosférou domova.

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

Zlaté tele

Zlaté tele, sítotisk 45x45

2016

Limitovaná edice 10 sítotisků jako dar.

Telátko se svatozáří umístěné na piedestalu jako biblický symbol a hmatatelný důkaz božství. Zlaté tele jako modla, mytologoická symbolika zvýrazněna použitím zlaté barvy.

Původně zamýšlený obraz vnikl na přání zákazníka jako limitovaná edice 10-ti sítotisků. Součástí objednávky byla dohoda o rozdělení nákladu mezi zákazníka a autora.

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

Guru Dutt, akryl 90x90

Guru Dutt, akryl 90x90

2014

Bollywoodské hvězdy pro indického sběratele.

Série pop-artových výstav v Indii odstartovala zájem o portréty bollywoodských superstar i originálních indických motivů. Svatá Kráva nebo Matka Tereza dokázaly prorazit i na následujících výstavách v Evropě.

Portréty Guru Dutt a Madhubala vznikly během výstavy v nejmenším indickém státě Goe na objednávku sběratele z New Delhi.

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

Tvůrčí zahálka, olej 230X180

Tvůrčí zahálka, olej 230x180

2013

Obraz pro Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy.

Pět mužů a jedna žena v pracovně plné knih a tvůrčích myšlenek. Živá scéna s nezaměnitelným pražským panoramatem na pozadí.

Plátno vzniklo po řadě skic a debat se studenty i vedením fakulty. Obraz byl po dokončení vystaven jako leitmotiv stejnojmenné výstavy v pražské galerii ArtAtak. Realizace v rámci rekonstrukce kanceláří tajemníka FFUK v Praze.