O autorovi

augustin_audi_550

Richard Augustin

Jsem Richard Augustin, autor originálních uměleckých děl AUGUSTIN. Miluji svobodu, krásu, nadčasovost, optimismus. Přesně v tomto duchu maluji obrazy - originály s autentickými příběhy a nadčasovou atmosférou. Tvořím je pro vás s maximální profesionalitou a vášní již od roku 2004.

Spolupracuji s galeriemi, nadacemi i aukčními síněmi. S provozem studia a zahraničními výstavami mi pomáhá partnerka Martina, nejvíce mě však podporují moji sběratelé a zákazníci. Pouze díky vám mohu uměleckou tvorbu dělat na profesionální úrovni a stále jí rozvíjet.

Obrazy tvořím jako dobré společníky i finanční investici. Všecha díla dokumentuji, rámuji, opatřuji certifikátem i obalem. Píši vám pravidelné novinky, odpovídám na vaše dotazy, neúnavně obrazy propaguji a vystavuji. Děkuji všem dosavadním i novým zákazníkům za důvěru a zájem o obrazy AUGUSTIN!

mallorca550

Studio Augustin

Studio Augustin je obchodní název mého ateliéru. Vzniká a zaniká s tím, jak se pohybuji po světě. První Studio Augustin vzniklo v roce 2008 na pyšelské faře, kde jsem maloval a žil následujících 7 let. Zde jsem vytvořil základy obrazové kolekce LIFE.

Studio Augustin jsem opakovaně otevřel v indické Goe, kde se jeho součástí postupně stala prodejní galerie. Na toto úžasné pobřeží se vracím tvořit během evropských zim, jak jen to jde. Barevnost a kultura Indie dala vzniknout obrazové kolekci POP.

Podstatný byl dvouletý provoz Studia Augustin na španělské Mallorce. Zde jsem opět připojil prodejní galerii a během působení na baleárských ostrovech rozšířil obě obrazové kolekce o desítky pláten a stovky serigrafií.