Jak nakupovat

plaz550

Nákup ze studia

Nejčastěji kupujete obrazy přímo ze studia AUGUSTIN. Vaše dotazy ohledně cen a prohlídek obrazů, zápůjček obrazů, vašich objednávek a zakázkové tvorby volejte na tel. 226 633 926.

Telefon ve studiu beru přímo já nebo moje partnerka Martina. Staráme se, aby vše kolem nákupu obrazů AUGUSTIN mělo bezchybný průběh a sváteční atmosféru.

Koupí obrazu vzniká vztah s autorem, ze zákazníků s často stávají naši přátelé. Těší nás, když vás můžeme lépe poznat a jako k přátelům k vám přistupujeme.

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

cartel_550

Nákup u partnerů

Zastupují mě galerie v České republice, Indii a Španělsku. Obrazy AUGUSTIN se výjimečně objeví v aukci, příležitostně vystavuji také v dobrých hotelech nebo zajímavých kavárnách. U všech obchodních partnerů lze obrazy zakoupit.

Takto většinou získáte obrazy, které nejsou zde na webu nebo už je ani nevlastním. Partnery si pečlivě vybírám, záleží mi na prostředí i na lidech, kterým dělají obrazy AUGUSTIN společnost.

Pokud jste takto zakoupili obraz, dejte nám vědět. Budeme vám zasílat katalogy, PFky a pozvánky na výstavy stejně jako všem majitelům obrazů AUGUSTIN.

‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾‾

deposit550

Nákup on-line

Nejsnáze zakoupíte obrazy AUGUSTIN on-line. Vytvořte si zde uživatelský účet a zobrazí se vám aktuální ceny obrazů.

V katalogu LIFE a POP se zobrazují pouze obrazy dostupné, připravené ve studiu k prodeji. Katalogy poskytují veškerý komfort e-shopu, vaše objednávky vyřizujeme obvykle do 24 hodin.

On-line nákup se řídí našimi obchodními podmínkami, podstatné je vědět že obrazy AUGUSTIN vám dopravíme zdrama, je možné je do 14 dnů vrátit a poskytujeme na ně 5-ti nebo 10-ti letou záruku.