Jak nakupovat

Praktický průvodce on-line nákupem Obrazů AUGUSTIN. Jak mít váš obraz doma již za 3 dny.

Oranžový polibek, pastel 42x60

VAŠE PLATBA

Obrazy AUGUSTIN je nejsnažší zaplatit bankovním převodem. Detaily k platbě obdržíte po odeslání objednávky z nákupního košíku. K vaší objednávce obdržíte potvrzení o jejím provedení i daňový doklad (fakturu).

Můžete také využít možnosti telefonické objednávky a hotovostní platby při osobním převzetí díla.

DOPRAVA ZDARMA

Doprava Obrazů AUGUSTIN až k vám do domu je ZDARMA. Obrazy odešleme do 48 hodin po připsání vaší platby. Je-li součástí objednávky rámování, obrazy odešleme do 7 pracovních dní.

K přepravě využíváme kurýrní službu DPD nebo TNT Express. Standartní doručení je do 24 hodin od odeslání zásilky. Dopravce se s vámi předem telefonicky spojí.

14 DNÍ NA ZKOUŠKU

Zjistíte-li během 14 dnů že vám Obraz AUGUSTIN nevyhovuje, kontaktujte nás. Vrácení obrazu je ZDARMA. Zašleme vám štítek se zpáteční adresou a vyšleme kurýrní službu.

Obraz AUGUSTIN zabalte spolu s certifikátem do originálního obalu, přilepte štítek se zpáteční adresou a zajistěte obal proti otevření. Vyčkejte příjezdu dopravce, který se s vámi předem telefonicky spojí.

Vaši platbu za Obraz AUGUSTIN vám v plné výši vrátíme. Peníze zašleme bankovním převodem do 24 hodin od zpětného převzetí obrazu od dopravce.

ZÁRUKA 10 LET

Na všechny Obrazy AUGUSTIN poskytujeme záruku 10 let. Záruka se vztahuje zejména na světelnou stálost barev, nekroutivost rámů a pevnost závěsů.

Záruka je přenosná na další případné majitele Obrazů AUGUSTIN.

VÝHODY REGISTRACE

Váš nákup můžete provést jako registrovaný zákazník nebo bez registrace. V případě registrace (vytvoření účtu) budete moci měnit vaše objednávky, sledovat zásilky a získávat zajímavé slevy.

Všechny osobní údaje považujeme za důvěrné, určené pouze k nákupu na ObrazyAUGUSTIN.cz.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Podrobnosti ohledně vaší objednávky, platby, dopravy, dodání, vrácení, záruky a reklamace se dočtete v našich obchodních podmínkách

DOTAZY

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: