Hodnocení obchodu

5,0 4 hodnocení
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
C Avatar autora | 10/04/2018
Vlastním několik děl pana Augustina, mám je neustále na očích, převážně pop art - barvy, lehkost ztvárnění a vždy "namalovaná", nevyslovená emoce, pozitivní sdělení a připomenutí, jak se také můžeme dívat na svět kolem sebe. Začalo to Václavem Havlem, který má takový svůj pohled, takový, jak jsem jej poznal a jak bych si jej chtěl pamatovat. Vtipná Tanková Plzeň, Gracias - barvy a harmonie a pak - skvělá relaxace a hlavně fantazie Tanmateix, podle mého jeden z nejlepších obrazů. Našel jsem mistra, kterému skrze jeho dílo rozumím a baví mne. Těším se na další.
PZ Avatar autora | 6/04/2018
Na Augustinovo obrazech mě baví barvy, nápady, způsob ztvárnění postav, humor a nadsázka. A taky vyprávěné příběhy obrazů a jejich geneze. NEDĚLE U ŘEKY – máme jako ústřední bod našeho obyváku na bílé stěně, kterou nic neruší, vyjma stále se rozrůstající kytky vedle ní. Vzpomínám si, když jsme tento obraz viděli poprvé v ateliéru v PyšelÍch a cestou domů (v neděli!) jsme se se ženou nebavili skoro o ničem jiném. Nejkrásněji tento obraz vyznívá (nejlépe v neděli!) při západu slunce, které na něj dopadá. PORTRÉT VÁCLAVA HAVLA – po jeho odchodu jsem tak nějak cítil nutkání mít na něj vzpomínku, „cosi“ z jeho osobnosti blízko sebe. Portrét toto mé nutkání dokonale naplnil a zhmotnil docela minimalistickým způsobem. No a barvy, ty jsou nádherné. PIJU ČERVENÉ, SEKÁČI – náš vůbec první Augustin, který nás vítá doma (visí totiž v zádveří, hned proti vstupním dveřím do domu). Umístění obrazu možná není na první pohled „to pravé“, ale opak je pravdou. Když třeba čekám na holky, než se vyšnoří a obléknou, často si krátím čas pohledem na tento obraz – pastel. Má pro mě se ženou takový správný – partnerský – milenecký – ironický – flirtující – tajuplný náboj a podtón, který je korunován tím trefným názvem. Oběma obličeji na tomto obraze jsme opět a stále, prostě neustále, fascinování. ORANŽOVÝ POLIBEK – obraz mě zaujal námětem a pak jednoduše tou oranžovou barvou. EROTIKA – V kanceláři pak mám ještě pastel, souložící pár. To je pro mě ideální relaxace za dlouhých dní, které trávím v práci. Rád se na obraz přes den občas podívám, abych přišel na lákavější, svůdnější či zajímavější myšlenky než jsou zákony, paragrafy či soudy ;-).
N Avatar autora | 20/03/2018
Richardovi obrazy jsou pro mě záležitost emocí... miluju asociace a příběhy které k nim píše nebo které předcházejí jejich stvoření. Důležitá je také osobnost samotného tvůrce... neustálý entuziazmus a pozitivní náhled na svět sálající z jeho díla.
A Avatar autora | 10/02/2018
Richardovi obrazy jsou pro me zhmotnenim mych pocitu. Vzdy uzaviraji vyznamne kapitoly meho zivota. Ty obrazy nejsou jen platny vysicimi na zdech, ale vzpominky, prozitky a emoce. Barvy a tvary, ktere reknou a vyzarujou to, co neni treba, ci nelze vyjadrit slovy. Zkuste si to sami a vratte se do sebe! Richarde - good luck!