Časté dotazy

Na co se nejčastěji ptáte ohledně Obrazů AUGUSTIN. Dotazy můžete klást také telefonicky.

Frequently Asked Questions

MOHU OBRAZ PŘEDEM VIDĚT?

Obraz nejlépe uvidíte u vás doma, máte na jeho vyzkoušení 14 dní. Po zaplacení obrazu vám jej zdarma doručíme. Pokud nebudete spokojeni, opět jej zdarma vyzvedneme a vrátíme vám peníze v plné výši.

Pokud nechcete skládat peníze předem, můžete navštívit Obrazy AUGUSTIN v Turnově. Návštěvu je nutné telefonicky předem ohlásit. Zde pro vás připravíme k prohlédnutí všechny obrazy, které vás zajímají.

KOLIK BY STÁLO NAMALOVAT PORTRÉT?

Ceny obrazů se odvíjí od formátu a použité techniky. Obrazy NA ZAKÁZKU včetně portrétů stojí obdobně jako hotové obrazy z katalogu.

Prohlédněte si katalogy LIFEPOP a získáte představu, kolik váš obraz bude stát.

CO KDYŽ SE MI OBRAZ NEBUDE LÍBIT?

Na všechny zakoupené obrazy se vztahuje 14 denní lhůta na zkoušku. Pokud se vám obraz nebude líbit nebo nebude jinak vyhovovat, zdarma jej u vás vyzvedneme a vrátíme vám peníze v plné výši.

Platby vracíme bankovním převodem do 24 hodin od zpětného převzetí obrazu od dopravce.

JAKÝ JE ROZDÍM MEZI SÍTOTISKEM A ORIGINÁLEM?

 Všechny nabízené Obrazy AUGUSTIN jsou autorské originály nejvyšší kvality akceptované galeriemi nebo aukčními síněmi.

Umělecký sítotisk, někdy nazývaný serigrafie, je 100% ruční tisk, kdy není k soutisku ani tvorbě šablon používán žádný stroj. Každý sítotisk je tak mírně odlišný a každý je signovaný a číslovaný originál.

MALUJETE TAKÉ NA ZAKÁZKU?

Ano, Obrazy NA ZAKÁZKU tvoří nedílnou součást Obrazů AUGUSTIN. Chcete-li vytvořit Obraz NA ZAKÁZKU, přečtěte si jak nejsnáze postupovat...

MOHU OBRAZ POVĚSIT NA ZEĎ, KAM SVÍTÍ SLUNCE?

Ano, můžete. Všechny obrazy jsou malované nebo ručně vytištěné profesionálními barvami. Výrobci obvykle garantují 10-letou světlostálost barev. Navíc obraz vypadá na slunné zdi nejlépe.

CO ZNAMENÁ OBRAZ NA ZKOUŠKU?

Na všechny obrazy se vztahuje 14 denní lhůta na jejich vyzkoušení. Pokud nebudete se zakoupeným obrazem spokojeni, zdarma jej u vás vyzvedneme a vrátíme vám peníze v plné výši.

CHCI OBRAZ DAROVAT, JAK JE ZABALENÝ?

Všechny Obrazy AUGUSTIN jsou ručně zabalené v kartonových boxech s logem AUGUSTIN. Vaši adresu připevňujeme na obal pod folii, obojí lze po doručení sejmout.

Všechny obaly lze jednoduše otevřít a zase zavřít. Můžete tak vyjmout přiloženou fakturu a doplnit svůj text na certifikát originality a původu.

JSOU VŠECHNY OBRAZY ORIGINÁLY?

Všechny nabízené Obrazy AUGUSTIN jsou autorské originály nejvyšší kvality akceptované galeriemi nebo aukčními síněmi. Většina obrazů (kromě těch nejnovějších) má výstavní provenienci.

MÁM ZÁJEM O VÍCE OBRAZŮ, LZE DOSTAT NĚJAKOU SLEVU?

Ano, větší zakázky či objednávky řešíme vždy individuálně. V takovém případě nás kontaktujte telefonicky.

Všem stávajícím zákazníkům poskytujeme automaticky 10% slevu.

JAK JSOU OBRAZY ZARÁMOVANÉ?

Práce na papíře (sítotisky, pastely) nabízíme buďto bez rámu (určené k zarámování) nebo s rámem. Rám odpovídá fotografii, v případě nedostupnosti profilu vybereme jiný, vždy však vhodný a stejně kvalitní.

Plátna z katalogu POP jsou bez rámu, sluší jim to tak nejlépe. Plátna z katalogu LIFE mají vždy rám - dřevěnou lištu, případně dřevěný profil.

LZE ZAKOUPIT OBRAZY MIMO TENTO ART-SHOP?

Obrazy AUGUSTIN lze zakoupit v pražské Galerii La Femme, v goánské Galerii Gitanjali, někdy i na druhotném trhu (aukce, bazary). Nakupovat lze také přímo na výstavách.

Prostřednictvím art-shopu ObrazyAUGUSTIN.cz nabízíme momentálně nevystavené či nezapůjčené obrazy, které jsou ihned k dispozici.

 

JINÉ DOTAZY

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: